21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Ve Yetki Yönetimde!

Galatasaray da bugün yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da Riva ve Florya arsalarının elden çıkarılması için Emlak Konut ile nihai sözleşme imzalanması için Galatasaray Yönetimine yetki verildi.


Galatasaray’da bugün Olağanüstü Genel Kurul yapıldı. Kurulda, Riva ve Florya arsalarının elden çıkarılması kararı alındı. Emlak Konut ile nihai sözleşme imzalanması için Galatasaray Yönetimine yetki verildi.

Galatasaray da bugün yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da Riva ve Florya’nın satısı için Emlak Konut’la nihai sözleşme imzalanması için yetki verildi.

dursun1

İstanbul Maslak’ta bulunan ünlü gösteri merkezinde saat 10:00’da start verilen kongrede önce Galatasaray Kulüp Başkanı Dursun Özbek ve emlak değerlendirme komisyonunun sunumunun ardından üyelerin düşünceleri dinlendi. 7 saat suren kongrede birçok üye kulüp ile ilgili olumlu ve olumsuz düşüncelerini dile getirdi. Üyeler düşüncelerini aktardıktan sonra oylamaya geçildi. Yapılan oylama sonucunda üyelerin büyük bir bolumu Galatasaray yönetimine yetki verdi. Oylamaya katılan 1690 üyenin 47’si ise hayır oyu kullandı.

Oylama sonrasında teşekkür konuşması yapan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, ’’Değerli üyeler, bu tarihi kongrede Galatasaray yönetimine ve bana gösterdiğiniz güvenden dolayı teşekkür ederim’’ dedi. Öte yandan Genel Kurul sonunda hayır oyu kullananlardan olan Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç ile Galatasaray Kulüp Başkanı Özbek’in sohbet etmeleri dikkatleri çekti.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir