21 Ağustos 2017 , Pazartesi

WEST HAM UNİTED’DA GÖRÜLMEMİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Yarın oynanacak olan West Ham United-Chelsea maçı için İngiltere polisi, maç ile ilgili görülmemiş güvenlik önlemleri aldı.


Yarın oynanacak olan West Ham United-Chelsea maçı için İngiltere polisi, maç ile ilgili görülmemiş güvenlik önlemleri aldı.

 

West Ham United Kulübü hiçbir olay çıkmaması için dev güvenlik önlemleri almak istiyor. Rakip taraftarla West Ham United taraftarları arasında çıkabilecek her türlü olayı engellemek isteyen ev sahibi takım West Ham United, stat çevresinde alkol satışını yasakladı ve stat çevresinde maç yayını yapan içkili mekanlara uyarı yazısı gönderdi.

Bu Sezon West Ham United’ın Canı Çok Yandı

west3

Slaven Bilic’in çalıştırdığı West Ham United, bu sezon açılan yeni stadında şimdiye kadar yirmi üç taraftarı tutuklandı. İngiltere polisinin gözü ev sahibi takım taraflarında olacak. Yarın oynanacak olan West Ham United – Chelsea maçına girecek olan taraftarlar, stat çevresinde ve stat kapılarında birçok aramadan geçmek zorunda kalcaklar.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir