Yasin Öztekin “Sonunda” Kadro Dışı Bırakıldı!

Adanaspor deplasmanından 3 puanla dönmeyi başaran Galatasaray’da yeni bir Yasin Öztekin krizi yaşanıyor. Yasin Öztekin’e para cezası verildi ve süresiz kadro dışı bırakıldı.


Adanaspor deplasmanından 3 puanla dönmeyi başaran Galatasaray’da yeni bir Yasin Öztekin krizi yaşanıyor. Yasin Öztekin’e para cezası verildi ve süresiz kadro dışı bırakıldı.

Yasin Öztekin, Adanaspor deplasmanında durum 0-0 iken oyundan alınmasına yine tepki gösterdi. Her maç oyundan alınırken homurdanarak sahayı terk eden hep mutsuz, memnuniyetsiz imajı çizen Yasin Öztekin sonunda bardağı taşırdı. Adanaspor maçında oyundan çıkarılmasına aşırı tepkiler gösteren Yasin Öztekin’e para cezası verildi ve süresiz kadro dışı bırakıldı.

RİEKERİNK’E TEPKİ 

Adanaspor maçının 61. Dakikasında skor henüz 0-0 iken oyundan alınmasına gereksiz sinirlenen Yasin Öztekin, Riekering’e söylenerek kenara geldi. Direk soyunma odasına yönelen Yasin Öztekin daha sonra bu kararından vazgeçerek, yedek kulübesine yöneldi. Öfkesine hakim olamayan oyuncu, formasını yere fırlattı ve kulübeyi yumrukladı.

 

GOLE BİLE SEVİNMEDİ

Yasin Öztekin’i taraftarın, yönetimin ve teknik heyetin gözünden düşüren olaysa golden sonra yaşandı. 71. Dakikada harika bir gol atarak takımının deplasmandan 3 puanla dönmesini sağlayan Bruma’nın golüne sevinmeyerek, Riekering’e tepki göstermeye devam edince, olanlar oldu. Yasin’in bu tavrına daha fazla dayanamayan Ayhan Akman patladı. Yasin’e sert tepki gösteren Ayhan Akman’ın, “Kes Sesini” dediği kameralara yansıdı. Araya giren diğer teknik ekip çalışanları ortamı yatıştırdı.

A2 TAKIMIYLA ÇALIŞTI
Öztekin, Pazar günü yapılan antrenmana alınmadı. Yasin artık A2 takımı antrenmanlarında yer alabilecek.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir