21 Ağustos 2017 , Pazartesi

Yıldırım Demirören” Milli Takım İstanbul’a Dönmeyecek”

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören açıklamalarda bulundu. Milli takımın İstanbul’a dönmeyeceğini ifade eden Yıldırım Demirören, yani yayın ihalesinin ise 600 milyon Dolar civarında beklediğini söyledi.


Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören açıklamalarda bulundu. Milli takımın İstanbul’a dönmeyeceğini ifade eden Yıldırım Demirören, yani yayın ihalesinin ise 600 milyon Dolar civarında beklediğini söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Demirören, gündemdeki konulara açıklık getirdi. Milli takımın durumuna açıklama yapan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı, herkesin beklentisi karşılayacak bir milli takımın 4-5 süreceğini ifade etti. Açıklamalarına devam eden Demirören, başarı için alt yapıya yönelmenin doğru olacağını söyledi ve bundan sonra alt yapı hocalarının ücretlerini Türkiye Futbol Federasyonu’nun ödeyeceğini ifade etti.

MİLLİ TAKIM İSTANBUL’ NEDEN DÖNMEYECEK?

demir3

Yıldırım Demirören, gelen soru üzerine milli takımın İstanbul’a dönmesini şuan düşünmediklerini belirtti. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ”Daha önce Kazakistan maçında olanları Volkan Demirel hak etti mi? Milli takım bunları hak ediyor mu? İstanbul’a dönmeyi düşünmediklerini ifade eden Demirören, Antalya ve Konya güzel bir ortam yakaladıklarını söyledi. Değerlendirmelerine devam eden Yıldırım Demirören, İstanbul’da takım taraftarlığı oluyor 18 yaşındaki Ozan Tufan, Neymar’dan çalım yediği için ıslıklandı” dedi. Son zamanlarda statlardaki boşlukların passolig uygulaması ile alakası olmadığını söyleyen Yıldırım Demirören, bu sezon maçlara gelen seyirci sayısında %30’ yakın bir artış olduğunu belirtti. Merak edilen yayın ihalesi konusunda acıkmama yapan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı, yayın ihalesinden 600 milyon Dolar beklediklerini sözlerine ekledi.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Emre Mor’un Menajerinden Açıklama

Son günlerde adı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray anılan genç yıldızın menajeri Muzzi Özcan’dan dikkatleri çekecek bir açıklama geldi. Genç yıldız Emre Mor’un menajeri Özcan, futbolcusunun Türkiye’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir