Samsung’tan Katlanabilir Teknoloji Katlanabilir Televizyon Geliyor

Samsung geçtiğimiz günlerde katlanabilir akıllı telefon patenti almıştı.Katlanabilir teknoloji konusunda iddialı görünen Samsung, katlanabilir televizyon patenti de aldı.


Samsung geçtiğimiz günlerde katlanabilir akıllı telefon patenti almıştı. Katlanabilir teknoloji konusunda iddialı görünen Samsung, katlanabilir televizyon patenti de aldı.

ssa

Samsung katlanabilir akıllı telefon patentinden sonra katlanabilir televizyon patentini de aldı. 2017’de Samsung’tan akıllı telefonun katlanabilir versiyonlarını piyasaya sunması bekleniyor. Katlanabilir teknolojiye göre, ekran tıpkı bir kağıt gibi kıvrılabiliyor.

Katlanabilir teknoloji sayesinde monitör, televizyon, multimedya cihazları kağıt gibi katlanıp kıvrılabilecek ve istendiği zaman açılıp kullanılabilecek. Teknoloji LCD, LED ve OLED ekranlarda da kullanılabilecek. Bu teknoloji şimdilik sadece patent aşamasında ama bu teknolojik ürünler yakın gelecekte evlerimize girebilecek gibi görünüyor.

Hakkında Ahmet Alper ERALP

Ahmet Alper ERALP
9 Temmuz 1991 tarihinde Yozgat'ta doğdu. Evli. Lisans mezunu. Özel sektörde çalışıyor. ahmetalpereralp.aae@gmail.com +905336506961

Check Also

Samsung Galaxy Note 7 ‘deki Patlama Sorunu Soruşturması Tamamlandı

Samsung firması büyük beklenti ile piyasaya sürdüğü Galaxy Note 7 akıllı cep telefonundaki patlama sorunu ile ilgili yaptığı araştırmayı tamamladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir