22 Ağustos 2017 , Salı

WhatsApp Video Arama Özelliği

WhatsApp, Skype ve benzeri video görüşme programlarına rakip oluyor. WhatsApp’a yeni eklenen video arama özelliği ile artık kullanıcılar video arama yapabilecekler.


WhatsApp, Skype ve benzeri video görüşme programlarına rakip oluyor. WhatsApp’a yeni eklenen video arama özelliği ile artık kullanıcılar video arama yapabilecekler.

WhatsApp’tan bir yenilik daha geldi. İnternet üzerinden anlık mesajlaşma programı olan WhatsApp, kullanıma sunulduğu günden bu yana dünyayı etkisi altına aldı. Dönem dönem çeşitli yenilikler sunan WhatsApp, kısa süre önce, gönderilen mesajın karşı tarafça okunup okunmadığının anlaşılmasını sağlayan yeniliği sunmuştu.

WHATSAPP’TA VİDEO GÜRÜŞME DÖNEMİ

WhatsApp’tan uzun süredir beklenen video ile görüşme özelliği kullanıma açıldı. Artık kullanıcılar video ile görüşme yapabilecek. Android işletim sistemi için beta sürümüne video ile arama özelliği eklendi. Yani artık Skype’da video arama, konferans yapabileceksiniz. Yeni eklenti ile beraber kullanıcılara video arama için sürümünüz yeni değil ise uyarı gönderilecek. Sizden sürümünüzü güncellemeniz istenecek. Yapılan testlerde video arama desteğinin oldukça başarılı bir şekilde çalıştığı anlaşılıyor. WhatsApp’ın şu anda bir buçuk milyar civarında kullanıcısının olduğu biliniyor.

Hakkında Volkan YILMAZ

Volkan YILMAZ
1980 yılında Çorum ilinde doğdu. 4 çocuk babası. Lisans mezunu. volkan@surmansethaber.com +905064704060

Check Also

Antalya’da Polise Evinin Önünde Saldırı

Antalya’nın Kepez İlçesinde ikamet eden bir polis memuruna evinin önünde saldırıldı. Yüzlerini maskeler ile kapatan saldırganlar, polis memurunu evinin önünde bıçakladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir