26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Evleneceksen Gel ‘de 16 Kasım Çarşamba Günü

Star TV’de yayınlanan Evleneceksen Gel ’de 16 Kasım Çarşamba günü neler yaşandı. Dün programa damga vuran gelişmeler oldu. Evleneceksen Gel ’de işte yaşananalar.


Star TV’de yayınlanan Evleneceksen Gel ’de 16 Kasım Çarşamba günü neler yaşandı. Dün programa damga vuran gelişmeler oldu. Evleneceksen Gel ’de işte yaşananalar.

www

Seda Sayan Ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel ‘de 16 Kasım Çarşamba kaldığı yerden devam etti. Aşklarının devam edip etmeyeceği belli olmayan Nurullah ve Solmaz arasında büyük tartışma yaşandı. Dun programa Nurullah’ın eski aşkının gelmesi üzerine sinirlenen Solmaz, Nurullah ile ilgili sert ve iddialı konuştu. Nurullah’ın, eski aşkı Gamze Nur’a yazdığı mektubu getirmesi ikilinin arasını iyice gerdi. Nurullah’ın yazdığı mektubu Uğur Arslan’ın okumasından sonra duygu dolu anlar yaşandı. Ekranları başındaki izleyicilerin merak ettiği, Nurullah’ın kiminle yola devam edeceği. Aklının çok karışık olduğunu söyleyen Nurullah, bana biraz zaman lazım dedi. Solmaz ve Nurullah’ın ne yapacağı ya da nasıl karar verecekleri merak ediliyor. Bu tartışmanın üstüne Solmaz yine dans etti.

wwwww

Sürpriz Kişilere Talipler Var

Evleneceksen Gel ’in sevilen gelin adayı Nevin, canlı yayında Ahmet Şükrü Bey’e aday olduğunu ve en kısa zamanda gelmesini istediğini söyledi. Nevin’in bu açıklaması herkesi şaşırttı. Nevin’in çağrısının cevabı ne olacak? İlerleyen günlerde sürpriz gelişmeler olacak.  Ünlü şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun talibi Merve yola devam edecek mi? Tayfun’un annesi talibi Merve’ye onay vermedi.

aa

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir