24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Kısmetse Olur 19 Kasım Halk Oylaması

Kısmetse Olur 19 Kasım 284.bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse olur evinde bugün Gökhan Sara’nın sosyal medyada çıkan fotoğrafları güne damga vurdu.


Kısmetse Olur 19 Kasım 284.bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse olur evinde bugün Gökhan Sara’nın sosyal medyada çıkan fotoğrafları güne damga vurdu.

Kısmetse Olur’da bugün koruma altına kim alınacak onun heyecanı yaşanacak. Her bölümü ilgiyle izlenen Kısmetse Olur’da bugün yine gergin anlar yaşanacak. Kısmetse Olur’un yeni bölümünde ödül yemeği için baş başa kalan Semih ile Hazal’ın neler konuşacağı en çok merak edilen konulardan birisi. Bilindiği üzere Semih ve Hazal geçen hafta ayrılmışlardı. Şimdi merak edilen ise barışacaklar mı yoksa tamamen ilişkileri kopacak mı?

19 KASIM FRAGMANI

Gökhan Sara Yine Gündem Oldu

Kısmetse Olur evinin popüler damat adayı Gökhan Sara’nın sosyal medyada çıkan fotoğrafları kriz çıkardı. Sosyal medyadaki lüks arabalarla olan resimleri ile gündemden düşmeyen Gökhan Sara bu kez yeni bir olayla gündem oldu. Rabia ile ilişkisi devam eden Gökhan Sara iki kadınla çıkan fotoğrafları Kısmetse Olur evinde kriz yarattı. Damat adayı Gökhan fotoğrafları doğrularken Rabia’nın neler söyleyeceği ve ne tepki vereceği merak ediliyor.

s

Bugün Koruma Günü

Kısmetse Olur evinde bugün kim koruma altına alınacak. Bir hafta boyunca yaşanan olaylardan, tartışmalardan ve entrikalardan sonra halk oylamada kimi koruma altına alacak. Bu hafta Kısmetse Olur evinde gelindeler evinde Didem ya da Hazal favori gösterilirken, damatlar evinde ise Semih ya da Adnan’ın birinci olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir