24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Berdan Mardini Evleneceksen Gel’ de Kime Aday Oldu

Star TV ekranlarında yayınlan Evleneceksen Gel’ bugün büyük sürpriz yaşandı. İzleyicileri şaşırtan Berdan Mardini kime aday oldu.


Star TV ekranlarında yayınlan Evleneceksen Gel’ bugün büyük sürpriz yaşandı. İzleyicileri şaşırtan Berdan Mardini kime aday oldu.

Hafta içi her gün ekranlara gelen Evleneceksen Gel’ de bugün ünlü sanatçı Berdan Mardini’nin katılması herkesi şaşırttı. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel bu olay gündeme bomba gibi düştü. Berdan Mardini, eşini ve arkadaşlarını alarak locadan birine talip oldu. Berdan Mardini, en yakın arkadaşım dediği Bülent kime talip oldu? Herkesin merakla beklediği o isim ise locanın efendi bayanlarından Neslihan oldu.

hh

NESLİHAN, BÜLENT’E NE CEVAP VERDİ

Evleneceksen Gel’e katılan ünlü sanatçı Berdan Mardini, buraya ailem ile Bülent’e destek olmaya geldim dedi. Peki, locanın güzel bayanı Neslihan Bülent’e ne cevap verdi. Herkesten destek bekleyen Mardini bu işin olmasını çok istiyor. Arkadaşı Bülent’in evlenmesi halinde, düğün hediyesi olarak Bülent’in ev eşyalarını kendisinin alacağını söyledi. Heyecandan ne diyeceğini bilemeyen Neslihan şaşkınlıktan konuşamadı. Telefonla bağlanan Neslihan’ın annesi bu ilişkiye onay verdiğini söyledi. Neslihan ise Bülent’e olumlu cevap vererek çaya çıktılar. Bu olumlu gelişmeden sonra berdan Mardini mutlu olurken, güzel sesiyle şarkı söyleyip herkesi büyüledi.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir