Evleneceksen Gel 18 Kasım Yaşananlar

Show TV ekranlarında yayınlan Evleneceksen Gel’ de bugün neler yaşandı. Seda Sayan Ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel ’de Nurullah nasıl bir karar verecek.


Show TV ekranlarında yayınlan Evleneceksen Gel’ de bugün neler yaşandı. Seda Sayan Ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel ’de Nurullah nasıl bir karar verecek.

Ekranların beğenilen ve sevilerek izlenen evlilik programı Evleneceksen Gel ’de 18 Kasım günü neler yaşanıyor. Son günlerin çok konuşulan konusu Nurullah ve Solmaz ilişkisinin durumu her geçen gün merak edilmeye devam ediyor. Nurullah eski aşkı olan Gözde Nur ile olan anılarını anlattı ve onu eskiden ne kadar çok sevdiğini söyledi. Gözde Nur ise hala Nurullah’ı çok seviyorum, ona hala aşığım dedi.  Solmaz ise canlı yayında Gözde Nur’un aşkına inanmadığını söyledi. Gözde Nur Evleneceksen Gel ’e sadece Nurullah için geldiğini söyledi ve Nurullah ile olmazsa bende programdan giderim dedi. Evleneceksen Gel ‘de çalan Araf şarkısı üzerine Nurullah gözyaşlarını tutamadı. Solmaz ise evlilik konusunda Nurullah’a güvenmediğini söyledi.

sssss

Kamilla ve Ata Nişanlandı

Evleneceksen Gel ‘de güne damga vuran diğer bir gelişme Ata ile Kamilla’nın nişanlandı.  Güzeller güzeli Kamilla bütün taliplerine hayır demesiyle ünlü olmuştu. Kamilla ilk kez Ata’ya talip çıktı. Ata’nın da Kamillayı beğenmesi üzerine çift görüşmeye başladı. Ata sözünde durdu ve Kamiila ile bugün nişanlandı. Evleneceksen Gel ‘in yakışıklı damat adayı Oğuz ise Neslihan’la görüşmesinde ilgisizlikten şikayetçi olduğunu söyledi.

c

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir