Evleneceksen Gel 2 Aralık Neler Yaşandı

Show TV ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel ’de 2 Aralık Pazartesi günü neler yaşandı. Beğenilen evlilik programı Evleneceksen Gel ’de güne Solmaz’ın kararı ve Oğuz ile Merve damga vurdu.


Show TV ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel ’de 2 Aralık Pazartesi günü neler yaşandı. Beğenilen evlilik programı Evleneceksen Gel ’de güne Solmaz’ın kararı ve Oğuz ile Merve damga vurdu.

Show TV ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen Evleneceksen Gel ‘de bugün yaşanalar heyecana sahne olacak. Her gün yeni gelişmeleri ile güne damga vuran Evleneceksen Gel ’de yine bomba gibi bir gün yaşandı.

BUGÜN EVLENECEKSEN GEL’DE YAŞANANLAR

Hafta içinin sevilerek izlenen ve beğenilen evlilik programı Evleneceksen Gel ’de bugün, Solmaz’ın kararı ve Oğuz ile Merve’nin görüşmesine sahne oldu.

Son dönemde ünlü şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun’dan ayrılan Merve, Oğuz’dan hoşlandığını söylemesi şaşkınlık yarattı. Oğuz’un Merve’ye talip çıkması locada şaşkınlık yaşanmasına neden oldu. Oğuz ise annemden onay aldım, kim ne derse desin bu akşam Merve ile yemek yiyeceğini söyledi. Önümüzdeki hafta Evleneceksen Gel ’de Oğuz İle Merve’nin ne yapacağı merak konusu oldu.dddd

Nurullah’ın eski sevgilisi Gözde Nur ise Ozan ile görüşmesinin sonucu belli oldu. Gözde Nur talibi Ozan’la olumsuz olduğunu açıkladı. Gözde Nur ise Nurullah’tan başka biri ile olmuyor dedi ve Nurullah’ı beklemeye devam edeceğini söyledi. Gözde Nur’un bu açıklaması herkesi şaşırttı.aaaaa

SOLMAZ NE YAPACAĞI MERAK KONUSU

Son günlerde Nurullah ile Kaan arasında kalan Solmaz’ın ne yapacağı merak konusu. Dün Evleneceksen Gel ’de, Nurullah ile Solmaz’ın özel odada konuşması olay olmuştu. Kaan ise özel odada konuşmalarına ve konuşmadan istediği sonuç çıkmayınca sinir küpüne döndü.

Solmaz ise arada kaldığını ve ne yapacağını bilmediğini söyleyince Nurullah birazda olsa umutlandı. Yılan hikayesine dönen Nurullah ile Solmaz aşkının sonu ne olacak. Şok bir gelişme yaşandı. Nurullah ile Kaan gergin bir şekilde özel oda da tartışmaya başladı. Solmaz ise aklım şuan Kaan’da demesi Nurullah’ı üzdü. Her geçen dakika kafası karışan Solmaz kesin bir cevap veremiyor.

Kısmetse olur 3 Aralık Fragman, Son Bölüm Haberi İçin tıklayınız

Hakkında admin

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir