20 Şubat 2017 , Pazartesi

Evleneceksen Gel ’de 11 Ocak Çarşamba Günü Nurullah Solmaz’a Talip Çıktı

Show TV ekranlarının sevilen evlilik programı Evleneceksen Gel ’de yine bomba gibi bir gün yaşandı. Evleneceksen Gel ’de heyecan kaldığı yerden devam etti. Evleneceksen Gel ’de 11 Ocak neler yaşandı. Nurullah, Solmaz’ın kalbini yeniden alabilecek mi?


Show TV ekranlarının sevilen evlilik programı Evleneceksen Gel ’de yine bomba gibi bir gün yaşandı. Evleneceksen Gel ’de heyecan kaldığı yerden devam etti. Evleneceksen Gel ’de 11 Ocak neler yaşandı. Nurullah, Solmaz’ın kalbini yeniden alabilecek mi?

Show TV ekranlarında Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu izdivaç programı Evleneceksen Gel yine heyecan ve tartışmalara sahne oldu. Sevilerek takip edilen evlilik programında 11 Ocak Çarşamba günü neler yaşandı.  Nurullah ile Solmaz arasındaki aşk yeniden alevleniyor.

EVLENECEKSEN GEL’DE BUGÜN YAŞANANLAR

Evleneceksen Gel ‘de Nurullah’ın Solmaz inadı devam ederken, yeni gelişmeler yaşandı. Solmaz ile Kaan dün görüşmelerini bitirmişlerdi. Kaan’ın talibi Fatma ile görüşmesi sonrasında Solmaz, artık Kaan benim için bitmiştir demişti. Nurullah ise bu gelişmelerden sonra atağa geçti. Aylardır Solmaz inadı devam eden Nurullah, eski aşkı Solmaz’ın kalbini alabilecek mi? Aralarında ki aşk yılan hikâyesine dönen ikilinin ne yapacağı merak konusu oldu.

Taliplerini bekleyeceğini açıklayan Solmaz’a talip geldi. Solmaz’a talip olarak Nurullah çıktı. Herkes Nurullah’ın çıkmasını ayakta alkışladı.  Nurullah artık Solmaz’ı üzmeyeceğini açıkladı ve bir şans istedi. Nurullah Solmaz’a aşını ilan eti ve çektiği acıları anlattı. Nurullah’ın duygusal konuşmasından sonra Solmaz gözyaşlarını tutamadı.

GÜZEL YOLA DEVAM DEDİ

Gürkan İle Güzel arasında dün yaşanan şok gelişmeden sonra neler yaşandı. Gürkan ve Güzel aşklarına kaldığı yerden devam etme kararı almışlardı. Evleneceksen Gel ’in dün yayınlanan programında, Gürkan ile Miray görüşürken, Güzel araya girmişti. Güzel yaptığı bu hareket yüzünden gelin adayı Miray’dan özür diledi.

Evleneceksen Gel ‘de Güzel cephesinde yeni gelişmeler yaşandı. Güzel’in eski talibi Özkan’ın ailesi Güzel’i istediğini söyledi. Özkan’ın ailesinden gelen bu açıklamadan sonra Evleneceksen Gel ‘de ortam gerildi. Güzel’i Gürkan’ın ailesi istemezken, Özkan’ın ailesi ise gelin olarak istiyor. Kafası karışan Güzel’in ne kadar vereceği merak ediliyor.

Gürkan’ın annesi canlı yayına telefonla bağlandı. Gülay Hanım Güzel’e onay vermediğini yine yeniledi. Güzel ise aşkının arkadaşında duracağını söyledi.

Check Also

Kısmetse Olur 18 Şubat Fragman 362. Bölüm Halk Oylaması

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da 18 Şubat Halk Oylaması fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur’da halk oylamasında kimlerin birinci olacağı belli oldu. İste Kısmetse Olur’un son bölümünde yaşananlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir