24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Gelin Adayı Solmaz’dan Roman Havası İle Gönderme

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile Show TV ekranlarında yayınlanan Evlenecek Gel adlı evlilik programında popüler gelin adayı Solmaz roman havası ile gönderme yaptı.


 Show TV ekranlarında yayınlanan Evlenecek  Gel adlı evlilik programında popüler gelin adayı Solmaz roman havası ile gönderme yaptı.

Sevilen evlilik programı olan Evleneceksen Gel ’in popüler adayı Solmaz, Nurullah’ın Tuğçe’ye aşkını ilan etmesinden sonra roman havası oynayarak göndermede bulundu. Eski talibi Nurullah’ın aşkını ilan etmesine çok sinirlenen Solmaz, bir anda sahneye çıkarak roman havası oynamaya başladı. Önceki talibi Nurullah’ın Tuğçe ile aşk yaşamasından rahatsız olan Solmaz, bu aşka daha fazla dayanamayıp gelin adayı Tuğçe ile tartışmaya başladı.

ffff

GERGİNLİK UZUN SÜRE GEÇMEDİ

Gerginliğe daha fazla dayanamayan Nurullah ’seni ailem ile tanıştırdığıma pişman oldum’ demesi üzerine yeni aşkı Tuğçe sakinleştirdi. Açıklamalarına devam eden damat adayı ’sen benim aileme gelin gelemezsin’ diyen Nurullah’a cevap gecikmedi. Nurullah’a sert cevaplar veren Solmaz daha fazla dayanamadı ve stüdyoyu terk etti. İlginç bir gelişmede Solmaz’ın stüdyoyu terk etmesinden sonra Nurullah’ta yerinde duramadı ve stüdyoyu terk etti.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir