22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Hanife Sonunda Fena Patladı

Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la programında Bayhan’ın sözlerinden rahatsız olan Hanife canlı yayında fena patladı.


Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la programında Bayhan’ın sözlerinden rahatsız olan Hanife canlı yayında fena patladı.

Son zamanlarda evlilik programlarının popüler ismi olan Hanife yine olaylar içinde. Hanife’nin bu aralar görüştüğü talibi eski popstar yarışmacılarından Bayhan oldu. Bayhan, geçtiğimiz günlerde canlı yayında ağlamasına açıklık getirdi. Herkesin Hanife’ye aşkımdan ağladığını sanmasına Bayhan gösterdi. Bayhan ben Hanife’ye olan aşkından ağlamadım. Bunları duyan Hanife önce kırıldığını belli etmedi. Programın ilerleyen dakikalarında fena patladı.

qqq

HER ZAMANKİ HANİFE

Bayhan’ın söylediği sözlere çok kırıldığını söyleyen Hanife isyan etti. Sözlerine devam eden Hanife benim de Bayhan’a aşık olduğumun söylenmesi istemiyorum. Bana aşık olduğu söylenince rahatsız olan birine benimde aşık olduğum söylendiğinde bende rahatsızlık duyarım dedi. Kendisinin çok değiştiğini dile getiren Hanife, eski Hanife olsa önceden hızlı başlardım ilişkiye simdi ise yavaş yavaş ilerliyorum dedi. Hanife kendini değiştirmeye devam edeceğini söyledi.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir