22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Kısmetse Olur 13 Kasım Fragman 279. Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da 13 Kasım Fragmanı yayınladı. Kısmetse Olur’da bugün neler yaşanacak. Bu hafta Kısmetse Olur evine kim veya kimler veda edecek.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da 13 Kasım Fragmanı yayınladı. Kısmetse Olur’da bugün neler yaşanacak. Bu hafta Kısmetse Olur evine kim veya kimler veda edecek.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve milyonların takip ettiği evlilik programı Kısmetse Olur’da bu hafta kim ya da kimler veda edecek. Bugün Kısmetse Olur evinde önemli gelişmeler yaşanıyor. İlişkilerinin bittiğini açıklayan Semih, Hazal’ın bayıldığı duyunca hemen yardıma konuşuyor. Hazal’ın bayılması bütün Kısmetse Olur evini seferberlik haline sokuyor. Semih’in ayrılmasına dayanamayan Hazal bayılıyor ve Semih hemen yardıma konuşuyor.

f

12 KASIM FRAGMANI

HALK OYLAMASINDA KİM BİRİNCİ OLUYOR

Kısmetse Olur evinde bugün halk oylamasının heyecanı yaşanacak. Gelen bilgilere göre halk oylamasında erkekler evinde birinci Aykut olurken, gelinler evinde ise Hazal birinci oluyor. Evden eleln isim ise erkekler evinden Metehan olacak Kısmetse Olur’un hafta sonu saatlerinde ufak bir değişiklik oldu. 12 Kasım Cumartesi günü Kısmetse Olur saat 16.15’de Kanal D ekranlarında olacak. İzleyicilerin merakla beklediği Kısmetse Olur’da kimin eleneceği yarın saat 23.30’da kanal D ekranlarında olacak.İşte 13 Kasım fragmanı. 

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir