24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Kısmetse Olur 16 Kasım Fragman 281.Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı. 16 Kasım Kısmetse Olur fragmanı yayınlandı. Bugün Kısmetse olur evinde merak edilen birçok olay yaşandı.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı. 16 Kasım Kısmetse Olur fragmanı yayınlandı. Bugün Kısmetse olur evinde merak edilen birçok olay yaşandı.

Hafta içi yayınlan evlilik programı Kısmetse Olur’da bugün günü damga vuran olay Gamze ve Semih arasında yasandı. 15 Kasım Salı günü Kısmetse olur evinin misafir günü, bu hafta misafiri gelen aday erkekler evinden Şahin oldu. Kısmetse Olur evinin bugünkü konuğu Şahin’in babasıydı. Hafta sonu aşırı kıskançlık yüzünden ayrılan Hazal ve Semih önümüzdeki günlerde ne yapacak? Kısmetse Olur evinde yeni bir aşk başladı. Kısmetse olur evinde ilk günden beri talibini bekleyen Aycan sonunda bir ilişkiye başladı. Aycan erkeler evine birkaç hafta önce gelen Onur ile görüşmeye başladı. Mutlu çift birlikte olduklarını bugün resmen açıkladı.

kk

Gamze, Semih’e Talip mi?

Kısmetse olur evinin en çok merak edilen gelişmelerinden biride Gamze’nin ne yapacağı. Hazal’dan ayrılan Semih’i aklına koyan Gamze bugün süper bir olaya imza attı. Gelinler evinde kendi elleri ile yaptığı böreği erkekler evine götürdü. Erkek adaylara ikram ederken, aklında olduğu düşünülen damat adayı Semih’e elleri ile yedirmek istedi. Bu sahne karısında herkes şok oldu. Semih çok geçmeden Gamze ile ilgili bir düşüncem yok demesi erkekler evinde günün konusu oldu. Gamze, Semih’e talip değilim içimden geldi ve yaptım dedi.

mmmmmmm

Nazlı Çok Mutlu

Bugün misafir gelen Şahin’in babasının diyeceği gelin adayı merakla bekleniyordu. Nazlı Şahin’le olmak isterken, Sahin’in kafasında Gamze vardı. Gelin evine gelen Şahin’in babası, baş başa konuşmak istediğim gelin adayı Nazlı dedi. Bunu duyan Nazlı mutluluğunu gizleyemedi. Şahin’in babası ile görüşmesi olumlu geçen Nazlı heyecanlandı. Önümüzdeki günler bu ikilinin arasında neler olacağını gösterecek. Kısmetse Olur hafta içi her gün Saat 12.45’te Kanal D ekranlarında.

kkkk

KISMETSE OLUR 16 KASIM FRAGMANI

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir