Kısmetse olur 2 Aralık Fragman 296.Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bugün siren şoku yaşandı ve bir gelin adayı veda etti. Kısmetse Olur 2 Aralık fragmanı yayınlandı. Bugün Kısmetse Olur evine bugün eski adaylardan Erdem misafir oluyor.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bugün siren şoku yaşandı ve bir gelin adayı veda etti. Kısmetse Olur 2 Aralık fragmanı yayınlandı. Bugün Kısmetse Olur evine bugün eski adaylardan Erdem misafir oluyor.

KISMETSE OLUR 1 ARALIK NELER YAŞANDI

Kanal D ekranlarının sevilen evlilik programı Kısmetse Olur’un 2 Aralık fragmanı yayınlandı. Milyonların merak ve beğeni ile izlediği Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı. Kısmetse Olur’da bu hafta erkekler evinden Aykut elenmiş ve 10 bin TL’lik ödülün sahibi Hazal olmuştu. Sevilerek izlenen Kısmetse Olur’da bu hafta eve geçen sezon adaylarından Turgay katıldı. Turgay, bayan kuaförlüğü ile uğraşıyor ve İstanbul’da yaşıyor. Kısmetse olur evinde bugün Erdem ve sözlüsü Hande katıldı.s

Kısmetse Olur evinin bugünkü sürpriz konuğu geçen sezon damat adaylarından Erdem ve sözlüsü Hande oldu. Erdem, Hande ile uzun süreli bir arkadaşlığımız vardı ve sonunda sözlendik dedi. Erdem, ilişkisinin gayet olumlu ve güzel gittiğini söyledi.

Kısmetse olur evinde dün yaşanan Mehtap’ın oyunun yankıları devam etti. Gelinler evinde Mehtap’ın Berker’e yaptığı oyun tartışılmaya devam etti. Mehtap’ın çok yanlış yaptığını dile getiren gelin adaylar, bütün gün Mehtap’la tartıştılar ve eleştirdiler.  Kısmetse Olur evinde bir ilk yaşandı. Siren sesleri ve kura çekimi oldu.

Jennifer Lopez’in Dansı Aklınızı Başınızdan Alacak

SİREN SESLERİ KISMETSE OLUR EVİNDE

Kısmetse Olur evinde büyün sürpriz bir kura çekimi oldu. Dört gelin adayı kura sonrasında gelen talimatla eve veda edecek. Kısmetse olur evinde ekranlara gelen görevleri yerine getiren adaylar vedalaştı. Kurada Mehtap, Didem, Gamze ve Rabia çıktı. Adnan bu yaşananlara inanamadı. Didem ile Adnan vedalaşmada gözyaşlarını tutamadılar.

Rabia’nın da kura da çıkması sonucu Gökhan’da üzüntüsünü saklayamadı. Kısmetse Olur evinde kura sonrasında duygusal anlar yaşandı. Bütün adaylar yaşanan bu olay karsında şaşkınlığını saklayamadı. Olanlara inanmak istemeyen adaylar, Kısmetse Olur evinde ilk kez böyle bir durumla karşılaştıklarını söylediler. Program sunucusu Seda Akgül yine bir sürpiz yaşattı. Damatlar evi verekcekleri oylar ile kurada ismi çıkan 4 gelin adayından birini elecek. Damatlar evinin verdiği oylar sonucunda Gamze Göktürk Kısmetse Olur evine veda etti.

RABİA’NIN GÖKHAN ISRARI SÜRÜYOR

Kısmetse olur olur haftanın finalinde Rabia’nın ortaya çıkan fotoğrafları gündem olmuştu. Rabia’nın bir eğlence mekânında görüntülenmesi ilişkisinin bitmesine neden olmuştu. Rabia ise Gökhan’ı geri kazanmak için her şeyi yapacağını söylüyor. Gökhan’da ısrarlı olacağını dile getiren Rabia, her gün damatlar evine giderek Gökhan’la konuşmaya ve barışmaya çalışıyor. Kısmetse Olur evinde gelin adaylar ise Rabia’nın Gökhan ısrarını sürdürmesini anlayamadıklarını dile getirdiler.

KISMETSE OLUR 2 KASIM FRAGMANI

Epilasyonda Kanser Tanısı!

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir