24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Kısmetse Olur 22 Kasım Fragman 286.Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bugün güzel sürprizler yaşandı. Kısmetse Olur’un 22 Kasım fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur’da bugün Hazal Ve Semih’in baş başa yemeği çok konuşulacak.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bugün güzel sürprizler yaşandı. Kısmetse Olur’un 22 Kasım fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur’da bugün Hazal Ve Semih’in baş başa yemeği çok konuşulacak.

Kısmetse Olur’da 22 Kasım fragmanı izleyici ile buluştu. Her gün hayranları tarafından merakla izlenen evlilik programı Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı. Dün yaşanan haftanın finalinde erkekler evinden Okan veda etti. Kısmetse Olur haftanın finalinde dün ise gelinler evinden Didem birinci oldu ve 10 bin TL’lik ödülü kazandı.

Bugün ise Hazal ve Semih’in baş başa romantik yemeği güne damga vurdu. Sürpriz bir şekilde yemeğe götürülen çift mutluluklarını saklayamadı. Lüks bir teknede baş başa yemek yiyen çift aralarındaki sorunları çözmeye başladı. Teknede kaptanlığı erkekler evinde Gökhan yaparken, garsonluğu Şahin’in yapması renkli görüntülere sahne oldu.

Aycan ile Onur arasındaki gerginlik devam etti. Aycan, Onur’u kaybetmemek için olanlar için özür diliyor. Aycan’ın önceden Adnan’ı aramasının ortaya çıkması üzerine gerilen Onur, bu aramanın nedenini sorar. Aldığı cevaplar karşısında azda olsa mutlu olan Onur, Aycan’ında özür dilemesiyle aralarındaki tartışma azaldı.

ADNAN VE DİDEM GÜVEN SORUNU YAŞIYOR

Aycan’ın önceden Adnan’ı arasını olayından sonra Didem’den şok bir açıklama geldi. Didem bu hayatta hiç kimseye tamamen güvenmiyorum demesi üzerine ikili arasında kriz çıktı. Adnan, Didem’in bu açıklaması bir anlam veremezken, kendisine güvenilmediğini düşünür. İkili baş başa bahçede konuşsa da aralarındaki bu tartışma son bulmadı. Didem’in bu açıklaması Adnan’da hayal kırıklığı yaşattı. Sevilerek izlenen Kısmetse Olur’da yarın neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte 22 Kasım fragmanı.

KISMETSE OLUR 22 KASIM FRAGMANI

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir