27 Temmuz 2017 , Perşembe

Kısmetse Olur 29 Kasım Fragman 293. Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bugün aşk dolu anlar ve tartışmalar yaşandı. Kısmetse Olur 29 Kasım fragmanı yayınlandı. Bugün Kısmetse Olur yapılan sürprizler konuşulacak.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bugün aşk dolu anlar ve tartışmalar yaşandı. Kısmetse Olur 29 Kasım fragmanı yayınlandı. Bugün Kısmetse Olur yapılan sürprizler konuşulacak.

Kanal D ekranlarının sevilen evlilik programı Kısmetse Olur’un 29 Kasım fragmanı yayınlandı. Milyonların merak ve beğeni ile izlediği Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı. Kısmetse Olur’da bu hafta erkekler evinden Aykut elenmiş ve 10 bin TL’lik ödülün sahibi Hazal olmuştu. Sevilerek izlenen Kısmetse Olur’da bu hafta eve geçen sezon adaylarından Turgay katıldı. Turgay, bayan kuaförlüğü ile uğraşıyor ve İstanbul’da yaşıyor.

ADNAN’DAN ROMANTİK SÜRPRİZ

Kısmetse Olur’da bugün, son günlerde büyük tartışmalar yaşayan Adnan ve Didem arasındaki kriz çözüldü. Adnan Didem’e romantik bir sürpriz hazırladı. Damat adaylardan Boğaçhan’ı yanına alarak gelinler evine gitti. Boğaçhan gitar çalıp şarkı söylerken, Didem ile Adnan ise romantik bir şekilde dans etti. Adnan’ın yaptığı bu romantik sürpriz karşısında Didem mutluluğunu saklayamadı. Gelinler evi ise Adnan’ın bu sürprizi ile ilgili olumlu eleştiriler yaptılar.

GÖKHAN VE RABİA ARTIK BERABER DEĞİLLER

Kısmetse Olur’un popüler damat adayı Gökhan, Rabia ile olan güzel ilişkisini bitirdi. Haftanın finalinde ortaya çıkan resimler ve Rabia’nın itirafından sonra Gökhan, bu ilişkinin resmen bittiğini duyurmuştu. Bugün ise Rabia, gelinler evinde kızlarla sohbet ederken hala Gökhan’ı çok sevdiğini ve onu tekrar kazanmak için çabalayacağını dile getirdi. Rabia benim sevdiğim kadar Gökhan beni sevmiyor diyerek sitem etti.

KISMETSE OLUR 29 KASIM FRAGMANI

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir