27 Temmuz 2017 , Perşembe

Kısmetse Olur 30 Kasım Fragman 294. Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bugün sürpriz bir isim konuk oluyor. Kısmetse Olur 30 Kasım fragmanı yayınlandı. Bugün Kısmetse Olur yapılan sürpriz isim ve yaptıkları konuşulacak.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da bugün sürpriz bir isim konuk oluyor. Kısmetse Olur 30 Kasım fragmanı yayınlandı. Bugün Kısmetse Olur yapılan sürpriz isim ve yaptıkları konuşulacak.

Kanal D ekranlarının sevilen evlilik programı Kısmetse Olur’un 30 Kasım fragmanı yayınlandı. Milyonların merak ve beğeni ile izlediği Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı. Kısmetse Olur’da bu hafta erkekler evinden Aykut elenmiş ve 10 bin TL’lik ödülün sahibi Hazal olmuştu. Sevilerek izlenen Kısmetse Olur’da bu hafta eve geçen sezon adaylarından Turgay katıldı. Turgay, bayan kuaförlüğü ile uğraşıyor ve İstanbul’da yaşıyor.

KISMETSE OLUR’DA MELİS RÜZGÂRI ESTİ

Kısmetse Olur’da bugün şok bir gelişme yaşandı. Kısmetse Olur evine bugün geçen sezon adaylarından Melis konuk oldu. Yaptığı yaramazlıklarla ve sert hareketleriyle izleyici tarafından sevilmişti. Melis Kısmetse Olur evine girişi muhteşem oldu. Misafir olarak geldiği evde Melis rüzgârı esti.

Gelinler evinde yaptığı sivri ve sert eleştiriler ile büyük tartışmalar yaşanmasına sebep oldu. Gelinler ile damatlar evinde herkesle uğraşan Melis yine gündem oldu. Bütün adaylara laf sokan ve tartışan Melis ortalığı karıştırdı. Diğer bir gelişmede Melis ile Gökhan’ın önceden tanışmasıydı. Bu tanışma Kısmetse Olur evinde şaşkınlıkla karşılandı.

MEHTAP İÇİN TARTIŞTILAR

Kısmetse Olur evinde bugün damat adaylardan Berker ve Boğaçhan, Mehtap için büyük tartışma yaşadılar. Dün romantik yemeğe giden Mehtap ve Berker arasında ilişki başlayacak mı? Dünkü yüzük hediyesinden sonra bugünde Boğaçhan’ın Mehtap’a talip olması sonucunda, Berker ile Boğaçhan gergin anlar yaşadı. Berker ile Boğaçhan, Mehtap için savaşacaklarını söylediler. İki damat adayı da Mehtap’ın gönlünü kazanmak için her şeyi yapacaklarını söylediler.

 

KISMETSE OLUR 30 KASIM FRAGMANI

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir