26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Kısmetse olur 4 Aralık Fragman, Son Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur evinde bugün Mehtap’ın pişmanlığına sahne olacak. Kısmetse Olur 4 Aralık fragmanı yayınlandı.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur evinde bugün Mehtap’ın pişmanlığına sahne olacak. Kısmetse Olur 4 Aralık fragmanı yayınlandı.

Kanal D ekranlarının sevilen evlilik programı Kısmetse Olur’un 4 Aralık fragmanı yayınlandı. Milyonların merak ve beğeni ile izlediği Kısmetse Olur’da bugün neler yaşandı. Kısmetse Olur’da bu hafta erkekler evinden Aykut elenmiş ve 10 bin TL’lik ödülün sahibi Hazal olmuştu. Sevilerek izlenen Kısmetse Olur’da bu hafta eve geçen sezon adaylarından Turgay katıldı. Turgay, bayan kuaförlüğü ile uğraşıyor ve İstanbul’da yaşıyor.

Kısmetse Olur’da bugün açıklamalara sahne olacak. Şahin’e aday olan Esra’dan olay yaratacak açıklama gelecek. Esra, Şahin’e bende Gamze gibi olacağım o zaman belki beni de seversin demesi evde şaşkınlık yaratacak. Şahin ise bugünkü bölümde, Esra’ya ne cevap vereceği merak konusu oldu.

MEHTAP PİŞMANLIK YAŞAYACAK

Kısmetse Olur’da son günlerde Mehtap’ın oyunu çok konuşulmuştu. Mehtap ise bugün yayınlanacak bölümde çok pişman olacağını dile getiriyor. Berker’le baş başa görüşen Mehtap, bütün yaptıkları için Berker’den özür diliyor. Berker ise, Mehtap’ın özrünü kabul etmeyecek ve artık Mehtap ile ilgili olumlu bir düşüncesinin olduğunu söylüyor. Aldığı bu olumsuz cevap karşında Mehtap gözyaşlarını tutamayacak.ss

KİMİN ELENECEĞİ MERAK KONUSU

Haftanın finali yaklaşırken kimin veya kimlerin eleneceği merak konusu oldu. Tahminlere göre erkekler evi yaptığı tartışmalardan dolayı Gamze Taşkın’ın ismini yazmayı düşünüyor. Gelinler evi ise aklının hala Gamze Göktürk’te olduğu söyleyen Şahin’in ismini yazmayı düşünüyor. Kısmetse olur hayranlarının severek takip ettiği evlilik programı bu gece izleyicileri ekranlara kitleyecek. Kısmetse Olur 3 Aralık Cumartesi bölümü saat 22.45’de Kanal D ekranlarında olacak.

KISMETSE OLUR 4 ARALIK HAFTANIN FİNALİ FRAGMANI

Hakkında admin

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir