Kısmetse Olur’da 10 Kasım Fragman 276.Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da 1o kasım fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur evinde heyecan ve tartışmalar iyice alevlenmeye başladı. 10 Kasım fragmanında ise Kısmetse Olur evinde dengeler değişiyor.


Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da 1o kasım fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur evinde heyecan ve tartışmalar iyice alevlenmeye başladı. 10 Kasım fragmanında ise Kısmetse Olur evinde dengeler değişiyor.

Kısmetse Olur evinde Ayça’nın elenmesinde sonra herkes tartışmaların azalacağını düşünürken, evde gerginlikler yaşanmaya devam etti.  10 Kasım fragmanın yayınlaması ile izleyicilerde heyecanı arttırdı. Bugüne damga vuran olay ise çok konuşulacak. Yeni gelin adayı Gamze’nin egolu bir aday olduğu anlayan Semih ve Adnan, yeni gelin adayı Gamze’ye oyun oynarlar. Yaptıkları plan sonucunda, damatlar evinden 7 aday Gamze Taşkın’ı kırmızı odaya çağırır ve ona oyun oynarlar. Amaç yeni gelin adayının egosunu indirmekti ama oyun sonunda Kısmetse Olur evinde kıyamet koptu. Yapılan kırmızı oda görüşmelerinden sonra ilişkileri olan gelin adayları çileden çıktı. 10 Kasım günü yayınlanacak olan yeni bölümde ilginç olaylar yaşanacak ve yeni aşklar ortaya çıkacak. Kısmetse Olur’un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kısmetse Olur’da 9 Kasım Fragman 275. Bölüm

10 KASIM 276. BÖLÜM FRAGMAN

HAZAL VE DİDEM ÇİLEDEN ÇIKTI

9 Kasım yayınlanan bölümde erkekler evinin yaptığı oyun sonrası Didem ve Hazal çileden çıktı. Kısmetse olur evinin ilişki yaşayan damat adaylarından Adnan ve Semih’in kırmızı oda haklarını Gamze’den yana kullanmasına çok bozulan Didem ve Hazal büyük tartışmalar yaşadı. Hazal ve Semih’in kavgası güne damga vurdu. Hazal ile Semih ayrılığın eşiğine geldi. İzleyicilerin merakla beklediği Kısmetse Olur yeni bölümde her şey açığa çıkıyor. Seda Akgül’ün sunduğu Kısmetse Olur yarın saat 12.45’de Kanal D ekranlarında olacak.

ddd

Kısmetse Olur’da 11 Kasım Fragman 277. Bölüm

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir