Kısmetse Olur’da 11 Kasım Fragman 277. Bölüm

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmet Olur’da 11 Kasım fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur evinde ayrılıklar sonrasında büyük tartışmalar yaşanıyor. 11 Kasım fragmanında ise Kısmetse Olur evi biten ve başlayan aşklara şahit oluyor.


    Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmet Olur’da 11 Kasım fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur evinde ayrılıklar sonrasında büyük tartışmalar yaşanıyor. 11 Kasım fragmanında ise Kısmetse Olur evi biten ve başlayan aşklara şahit oluyor.

Kısmetse Olur evinde, Hazal’la Semih’in aşkı sona eriyor mu? 11 Kasım fragmanın yayınlaması ile izleyenlerin merakları artmaya başladı. Kısmetse olur evinde bugünün en çok konuşulan olaylarından biri, dün Semih’le Büyük tartışma yaşayan Hazal’ın bugün programa katılamaması dikkatleri çekti. Semih, Adnan ile konuşmasında artık bitti demesi güne damga vurdu. Peki, Hazal buna ne tepki verecek. Semih’in bitti demesinde sonra Kısmetse Olur evinde herkes şaşkınlığını saklayamadı. Hazal ve Semih’in hayranlarının hazırladığı romantik ortam bile bu ikilinin barışmasını sağlayamadı. 11 Kasım Cuma günü Onur İle Gamze’nin boks maçı var.

ss

GÖKHAN SARA’DAN ŞOK İTİRAF

Erkekler evinin popüler ismi Gökhan Sara İle Rabia’nın konuşmasından şok itiraflar çıkıyor. Gökhan’ın Rabia’nın geçmişini sorması sonunca Gökhan çok sinirleniyor. Rabia’nın önceden nişanlandığı öğrenen Gökhan, Rabia’ya şok itirafta bulunuyor. Gökhan, Rabia’ya çocuğu olduğu söylüyor. Bunu duyan Rabia şaşkınlığını saklayamıyor. Gökhan’ın bu itirafı Kısmetse Olur evinde büyük bir şok yaratıyor. 11 Kasım Perşembe Günü haftanın kralı Onur Kraliçesi ise Gamze oluyor. Kral ve Kraliçe seçilen, Gamze ve Onur ilk dakikan itibaren tartışmaya başlıyor. 11 Kasım Perşembe günü neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

11 KASIM FRAGMAN 277. BÖLÜM

 

 

 

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir