20 Şubat 2017 , Pazartesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Ocak | Japon Kadın Programa Damga Vurdu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te 11 Ocak’ta neler yaşandı? Müge Anlı Tokyo’da yaşayan Japon kadını da buldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Ocak Çarşamba günü ekrana gelen programın tekrarını haberimizde izleyebilirsiniz.


Müge Anlı ile Tatlı Sert’te 11 Ocak’ta neler yaşandı? Müge Anlı Tokyo’da yaşayan Japon kadını da buldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Ocak Çarşamba günü ekrana gelen programın tekrarını haberimizde izleyebilirsiniz.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’TE 11 OCAK ÇARŞAMBA GÜNÜ NELER YAŞANDI?

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in 11 Ocak Çarşamba günü ekrana gelen programında Yılmaz Taşdemir’e geniş yer verildi. Yılmaz Taşdemir’in başından 2 evlilik geçmiş. Yılmaz Taşdemir’in eski eşlerinin ikisi de Japon ve her ikisinden de birer çocuğu bulunuyor. Yılmaz Taşdemir, kızını hiç görmediğini oğlunu ise en son 3 yaşında gördüğünü belirtti. Yılmaz Taşdemir, Müge Anlı’dan yardım istedi.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT EKİBİ JAPON KADINLA İLETİŞİM KURDU

Müge Anlı ile Talı Sert ekibi Japon kadın ile mesajlaşma yoluyla iletişim kurdu. Müge Anlı mesajları çevirmesi için bir tercüman çağırdı. Tercüman Rumi Kitaguchi mesajda, “Yılmaz bugüne kadar bizi arayıp sormadı. Şimdi çocuk büyüdü arayıp sormaya başladı. Bugüne kadar aklı neredeydi. Yılmaz’ı zamanında Japonya’ya çağırdım. Gel birlikte yaşayalım çocuğumuzu birlikte büyütelim dedim. Yılmaz burada çalışmayacağını söyledi. Bende sen yeter ki gel ben çalışırım sen çocuğun başında dur dedim. Ancak Yılmaz gelmedi. Yılmaz alkolikti, maddi problemler yaşıyorduk bize bakmıyordu. Ben bu yüzden Türkiye’den ayrıldım Japonya’ya geldim. Çocuğumu Yılmaz’a göstermeyeceğim. Resmini bile göstermem.“ yazdığını anlattı.

MÜGE ANLI YILMAZ TAŞDEMİR’İ SUÇLADI

Müge Anlı yaşanan gelişmeler üzerine kendi görüşünü açıkladı. Müge Anlı, Yılmaz Taşdemir’in hatalı olduğunu söyledi. Kadın sonuna kadar haklı. Ne yapsaydı yani Türkiye’de kalıp sürünsemiydi? Japonya’ya gitmekle iyi yaptığını söyledi. Müge Anlı daha sonra bu konuyu kapatarak diğer konulardaki gelişmeleri ekran taşıdı.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 11 OCAK ÇARŞAMBA GÜNÜ EKRANA GELEN BÖLÜMÜ

>>>Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Ocak | Sahte Doktor Skandalı!<<< Haberi için Tıklayınız

Check Also

Kısmetse Olur 18 Şubat Fragman 362. Bölüm Halk Oylaması

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’da 18 Şubat Halk Oylaması fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur’da halk oylamasında kimlerin birinci olacağı belli oldu. İste Kısmetse Olur’un son bölümünde yaşananlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir