24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Müge Anlı İle Tatlı Sert, Olayları Aydınlatmaya Devam Ediyor (15 Kasım)

ATV ekranlarında sevilen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert 15 Kasım Salı Günü İzleyicilerle buluştu. Müge Anlı olayları aydınlatmaya devam ediyor. Müge Anlı İle Tatlı Sert’te bugün neler yaşandı.


ATV ekranlarında sevilen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert 15 Kasım Salı Günü İzleyicilerle buluştu. Müge Anlı olayları aydınlatmaya devam ediyor. Müge Anlı İle Tatlı Sert’te bugün neler yaşandı.

Müge Anlı Salı günü neler oldu sorusu ve olayların aydınlatılması günün konusu oldu. Ekranlara ilk geldiği günden beri birçok olayı aydınlatan Müge Anlı ve ekibi, şimdide 6 aydır kayıp olan Şengül Türk’ü bulmaya çalışıyor. Müge Anlı ve ekibi, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yardımı ile cinayetleri, kayıpları bulmaya çalışıyor. Bugünkü bölümde Şengül Türk’ün nerede olduğunu bulmaya çalışıyor. Her gün yeni bir kaybolma olayını aydınlatan Müge Anlı ve Ekibi, Şengül Türk’ü bulabilecek mi merakla bekleniyor. Şengül Türk’ün abisi, akrabaları merak ve heyecan ile bulunması bekleniyor. Müge Anlı İle Tatlı Sert stüdyolarına gelen telefon heyecan yarattı. Bütün izleyiciler ve ekran başındakiler canlı yayına gelen telefonun kim olduğu bilmek istiyor.

mm

Ve Şengül Türk Bulundu

Müge anlı İle Tatlı Sert’te bugün bir güzel haber daha yaşandı. Konya’da 6 ay önce kaybolan Şengül Türk, akrabalarının başvurması üzerine Müge Anlı’ ya katıldı. Müge Anlı ve ekibinin araştırmaları sonucu ve yayınlarından sonra Şengül Türk bulundu. Canlı yayın sırasında telefonla bağlanan Şengül Türk, iyi olduğunu ve geri dönmeyeceğini söyledi. Öldüğü bile düşünülen Türk’ün bulunması sonrasında mutluluk gözyaşları döküldü. Müge Anlı İle Tatlı Sert’te bir diğer kayıp olayı da Erhan Uzun ve Faruk Narin, Müge Nalı şimdi bu iki genci bulmak için ekibi ile araştırmalara başlayacak. Müge Anlı İle tatlı Sert hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

mmmm

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir