26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Mütevazi Görünen Damat Adayı, Talibini Görünce Aklı Başından Gitti! (Video)

Show TV’de ekranlara gelen, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın hazırlayıp sunduğu “Evleneceksen Gel” isimli izdivaç programındaki damat adaylarından Selçuk izleyenleri şaşırttı.


 

sel

Show Tv’de ekranlara gelen Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın hazırlayıp sunduğu Evleneceksen Gel isimli izdivaç programına katılan Dindar ve mütevazi kişiliğiyle tanınan damat adayı Selçuk, Antalya’dan kendisine talip olarak gelen Şule’yi görünce dengesi şaştı.

sel4

 

SELÇUK, KENDİSİNE TALİP OLAN ŞULE KARŞISINDA RESMEN ERİDİ

Daha önce hiç evlenmeyen ve annesiyle birlikte yaşayan, sakin ve mütevazi görünen 32 yaşındaki Selçuk izleyicileri şaşırttı. Kendisini beğenerek Antalya’dan evlilik umuduyla kalkıp gelen talibi Şule karşısında bambaşka bir profil çizdi. Başından 1 evlilik geçen ve birde velayeti eski eşinde olan çocuğu olan  Şule, “seni beğendim ve geldim” demesi karşısında resmen eriyen Selçuk, “Allah razı olsun” demekle yetindi.

İLGİLİ HABER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

Zuhal Topal’la İzdivaçta Rus Gelin’i Yer Sofrasına Oturttular!

sel1

BEN YOBAZ DEĞİLİM, GEZMEYİ SEVERİM, YERİMDE DURAMAM

Selçuk, Arap atı misali sonradan açılarak, başladı kendisini övmeye. Giyim kuşamına göre değerlendirildiğini belirten Selçuk, bu durumun yanlış anlaşıldığını söyledi. Selçuk, “Ben yaşamayı seven hayat dolu biriyim. Eşimi eve kitleyecek değilim. Dışardan bakanlar yobaz sanıyor. Ama ben gezmeyi seven bir insanım. Yürümeye bayılırım. Mesela dün gece Florya’da sahilde yürüdüm.” Diyerek beklenenden farklı bir görüntü çizdi.

Hakkında Seçkin Erselim

Seçkin Erselim
1986 Gaziantep'te doğdu. Ankara'da yaşıyor. Abant İzzet Baysal Üniversitesi iktisat bölümü mezunu. Özel sektörde çalışıyor. seckinerselim86@gmail.com +905325248961

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir