22 Temmuz 2017 , Cumartesi

Serenay Sarıkaya Büyüledi

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Beyaz Show’un yeni sezon ilk konuk oldu. Güzel ve başarılı oyuncu, seslendirdiği şarkıyla herkesi büyüledi.


Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Beyaz Show’un yeni sezon ilk konuk oldu. Güzel ve başarılı oyuncu, seslendirdiği şarkıyla herkesi büyüledi.

İzleyizcilerin hasretle bekledğiğ Beyaz Show dün gece ilk bilümü ile Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluştu. Beyaz Show’un yeni sezon ilk bölümünü Berlin’de çeken Beyazıt Öztürk, Sevenlerine harika bir gece yaşattı. Gecede Serenay Sarıkaya seslendirdiği şarkı ile herkesi büyüledi. Gecele şarkı söyleyen güzel oyuncu büyük bir sürprize imza attı. Konuklardan olan Hakan Altun’un “Telefonun Başında” şarkısını seslendiren Serenay Sarıkaya, seyreden ve stüdyoda herkesi güzel sesiyle büyüledi. Uzun zamandır beklenen Beyaz Show dün geceki ilk bölümü ile sevenlerine renkli anlar yaşattı. İşte Serenay Sarıkaya’nın şarkı söyleme anı sizlerle.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir