27 Temmuz 2017 , Perşembe

Zuhal Topal’la 17 Kasım Neler Yaşandı

Star TV’de yayınlanan evlilik programı Zuhal Topal’la da 17 Kasım Perşembe günü neler yaşandı. Bugün Zuhal Topal’la da sürprizler yaşanacak.


Star TV’de yayınlanan evlilik programı Zuhal Topal’la da 17 Kasım Perşembe günü neler yaşandı. Bugün Zuhal Topal’la da sürprizler yaşanacak.

aa

Zuhal Topal’la da bugün neler yaşandığı merak ediliyor. Bugün büyük bir sürpriz yaşanıyor. Popüler çift Umut ve Ezgi, bugün Zuhal Topal’la da güne damga vuruyor. Umut hiç kimsenin beklemediği anda Ezgi’yi şok etti. Umut ve Ezgi son dönemlerde birbirlerini sevse de hep tartışma içindeydiler. Dün yaşanan ilanı aşktan sonra Umut bugün, herkesi şaşırtarak bugün gelinlikle stüdyoya geldi. Gelinliği gören herkes şaşırdı. Ezgi, Umut’un bu sürprizi karşısında mutluluktan havalara uçtu. Ezgi, Zuhal Topal’dan izin isteyerek hemen gelinliği giymek istiyorum dedi ve gelinliği giydi.

sss

Bayhan ile ilişkisi biten Hanife bugün sessiz kaldı. Bayhan ise stüdyoya sadece Hanife için geldim ve ondan başka kimseyi istemiyorum demişti. Naz ile Baha ise artık ilişkilerinde sona yaklaşıyor. Baha’nın Naz’a karşı yumuşaması da çözüm olmadı. Naz artık Baha ile birlikte olmayı istemiyor. Baha tekrar birlikte olmak için her şeyi yaptım benden bu kadar dedi. Burada Birkan Ve Luvrita’nın tartışmaları devam etti. Ekranları başındakiler neler yaşanacağını merak ediyor. Zuhal Topal’la hafta içi her gün Star TV’de saat 16.15’de.

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir