26 Temmuz 2017 , Çarşamba

Zuhal Topal’la 9 Kasım Çarşamba

Star TV ekranlarının beğenilen evlendirme programı Zuhal Topal’la bugün yayınladı. 9 Kasım Çarşamba günü neler yaşanacak herkesin merak konusu. Bugün yaşanacaklar herkes de hayret uyandıracak.


Star TV ekranlarının beğenilen evlendirme programı Zuhal Topal’la bugün yayınladı. 9 Kasım Çarşamba günü neler yaşanacak herkesin merak konusu. Bugün yaşanacaklar herkes de hayret uyandıracak.

Star TV’nin en izlenen evlendirme programlarında olan Zuhal Topal’la ekranlara geliyor. Bugün dolu dolu bir yayın olacak. Zuhal Topal’la da bugün Naz ve Baha tekrar gündeme oturacak. Ekranları başındaki izleyiciler Baha Ve Naz arasında neler yaşanacağını merakla bekliyorlar. Son zamanlarda evlilik programları büyük bir ilgi görüyor ve her programda popüler ilişkiler gündeme çıkıyor. Evlilik programlarının en çok ilgi çeken çift olan Baha Ve Naz ilişkinin nasıl sonuçlanacağı uzun zamandır merak ediyor.

z

TARTIŞMALAR ARTARAK DEVAM EDİYOR

Zuhal Topal’la 9 Kasım Çarşamba günü, Naz ve Baha’nın tartışmaları güne damga vuruyor. Popüler çift, birbirleri hakkında dışarıdan duydukları duyunlar nedeniyle çok büyük tartışmalar yaşıyor. Yaşanan bu tartışmalar ikiliyi daha çok birbirine bağlıyor. Sosyal medyada da konuşulan konular arasına giren Naz ve Baha hakkında birçok yorum yapıyor. Yapılan yorumlarda genel olarak ikilinin barışması isteniyor. 9 Kasım Çarşamba günkü bölümde ikilinin birbirleri ile yumuşak ve ılımlı konuşmaları dikkatlerden kaçmayacak.

zzz

Hakkında Ercan GÜNER

Ercan GÜNER
1986 yılından Ankara'nın Çankaya ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesinde Turizm ve Seyahat İşletmeciliği okudu. Özel sektörde çalışıyor. gunerercan86@gmail.com +905304196806

Check Also

Kısmetse Olur 21 Şubat Fragmanı 364. Bölüm Ünal Gidiyor Mu

Kanal D ekranlarının popüler evlilik programı Kısmetse Olur’da yine heyecanlı bir gün yaşandı. Merakla beklenen Kısmetse Olur’un 21 Şubat fragmanı yayınlandı. İşte Kısmetse Olur’da bugün yaşananlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir